Про окуляри

 • UV захист

  Усі сонцезахисні окуляри мають 100% захист від UV400. Більшість сонцезахисних окулярів відноситься до категорії 3: темний фільтр (світлопропускання 18-8%). Підходить для дуже яскравого сонця та відпочинку на пляжі. У нашій колекції також є сонцезахисні окуляри з лінзами 2 категорії. Це лінзи світлого кольору (жовті, блакитні, зелені, рожеві тощо). Категорія 2 означає, що окуляри мають універсальний фільтр (світлопропускання 43-18%). Такі окуляри найпоширеніші і добре справляються з яскравим сонцем.

 • Матеріали

  Окуляри, предсталені в нашому магазині, виготовлені з полікарабонату, який відзначається високою міцністю і стійкістю до ударів та подряпин, забезпечуючи високий рівень захисту для очей. Вдодаток до цього, він легший за скло, що робить окуляри більш комфортними для носіння, особливо на тривалий час.

  Деякі моделі в нашій колекції виконані з переробленого пластику, а саме — переробленого полікарбонату. Це наша еко-колекція, про належність до неї вказано в описі до окулярів.

 • Постачальник

  Наш постачальник — Нідерландська компанія, з якою ми співпрацюємо вже не перший рік. Виробництва постачальника володіють усіма документами щодо якості відповідно до CE (Європа) та FDA (Сполучені Штати). Відповідне маркування ви можете бачити на наших окулярах.